Ufuk2020 MSCA Yenilikçi Eğitim Ağları (ITN) Cagrisina Yönelik Hazırlanan "ESR Analysis Report"

Değerli akademisyenlerimiz,

Ufuk2020 Marie S. Curie Alanı altında yer alan Yenilikçi Eğitim Ağları (Innovative Training Networks-ITN) çağrısının Avrupa Komisyonu’nca 15 Ocak 2019 tarihine kadar proje önerilerinin kabul edildiğini hatırlatmak isteriz.

Bu çağrıya proje önerisi hazırlamakta iseniz ya da herhangi bir konsorsiyumda ortak kuruluş olarak yer alıyorsanız, yazmakta olduğunuz proje önerinizi, “geçen sene kapanan MSCA-ITN-2018 çağrısına sunulan proje önerilerinden bir kısmına hakemlerin yaptıkları güçlü ve zayıf yönleri gösteren yorumları içeren Evaluation Summary Reports (ESR) Analysis" dokümanından faydalanarak güçlendirebilirsiniz.

Bu doküman Türkiye'nin liderliğinde 4 ayrı ülkenin MSCA Ulusal İrtibat Noktalarınca hazırlanmıştır. Bu dokümana HORIZON2020 sitesinden de ulaşabilirsiniz:

https://ufuk2020.org.tr/tr/h2020/marie-curie/itn

Proje önerisi yazma girişimizin bulunmuyorsa, şu link üzerinden ortak arayan konsorsiyumların ilanlarına erişebilir, yazılmakta olan bir ITN projesine ortak olarak katılma imkanı bulabilirsiniz: tıklayınız. (partner search sekmesi)

Marie s. Curie Alanı çağrıları ile ilgili her türlü sorunuzu TÜBİTAK Ulusal İrtibat Noktasına ncpmobility@tubitak.gov.tr adresi aracılığı ile iletebilirsiniz.


Konu hakkında Ofisimizden destek almak için euoffice@istanbul.edu.tr adresinden yada 0212 440 1903 (Direkt) - 12904 (Dahili) numaralarından bize ulaşabilirsiniz.